İYİ BİR GELECEK, VADİ!

Fırat Life Style ve Rast Grup ortaklığı ile inşa edilen NATURA VADİ, Çankaya’nın en değerli lokasyonunda, vadi manzarasına en iyi hakim olan noktada konumlanmıştır. “Ankara’nın En İyi Vaadi” mottosu ile yola çıkan proje, 375.000 m2 inşaat alanı üzerine kurulu, toplamda 909 adet konuttan oluşan, güçlü ve dev bir projedir. 10 konut ve 1 ticari bloğu bulunan projede, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri bulunmaktır.

GÜZEL BİR YAŞAM, VADİ----!

Natura Vadi’de kendinize vakit ayırabilir, sevdiklerinizle birlikte sosyal alanlarda günlük telaşlardan uzaklaşabilirsiniz.
Burada yaşamın her anı; vaat edilenden daha güzel!

DOĞRU BİR YATIRIM, VADİ!

Projede bodrum katlarda, bloklara eşit dağıtılmış 112’si engelliler için olmak üzere yaklaşık 2200 araçlık otopark yeri bulunuyor. 3+1 ve 4+1 daireler için ikişer, 5+1 daireler için üçer otopark yeri, misafir araçlar için ekstra park yerleri, tüm dairelere yerden ısıtma ve su arıtma sistemi, ortak alanlar ile dairelerin tümünü kapsayan jeneratör; bunların hepsi konfora öncelik veren Natura Vadi’nin hem yaşam hem de yatırım için size sunduğu vaatten sadece birkaçı...

TOPLAM 35.000 m² YEŞİL ALAN

Farklı bitki türlerinin yer aldığı zengin bir peyzaj Natura Vadi, yemyeşil vadiye karşı konumlanan, doğanın bin bir tonuna hakim manzarasıyla büyüleyen ve tertemiz havasıyla şehrin en avantajlı noktasında yer alıyor. Tüm bunların yanı sıra; Ankara iklimine uygun çeşitli bitki türleriyle projelendirilen alanda zengin bir peyzaj tasarlanarak, bulunduğu ortamla bütünleştirilmiştir. Özel kent mobilyaları ile dinlenme alanları, yürüyüş yolları, rengarenk bahçeleri ile Ankara’nın En İyi Vaadi; şehrin içinde yeşil bir hayat, sizlere sunulmuştur.